Ogłoszenie


#31 2015-09-14 18:09:49

Asahina Shizue

Gość

Re: Rum Room

Mi avatar Shiby strasznie do Nocte pasował. Ale sposób pisania już nie bardzo xD.

W ogóle świetna była mafia, dzięki wszystkim za grę. Mam nadzieję, że to szybko powtórzymy!(chociaż ja chyba nie powinnam grać, bo nie umiem xD) Warto było pić te litry melisy i brać garści tabletek uspokajających xD

Aji mam wrażenie, że to była twoja najlepsza rozgrywka ever. Gratulacje wielkie, gdyby nie Ty, to miasto by nie wygrało (btw. po pierwszym poście myślałam, że jesteś Komimasą xD)

 

#32 2015-09-14 18:11:36

Yasuki Fumiko

Gość

Re: Rum Room

Do Nocte to tylko avek Nerki. xD

Szejk wybacz. <3 Ja wiedziałam, że to Ty, ale no... no... ;_;

 

#33 2015-09-14 18:13:07

Asahina Shizue

Gość

Re: Rum Room

W sumie teraz to ma sens. Ja zjechałam Yoshi pierwszego dnia, ona mnie podczas następnych xDD. Zajebisty sojusz stalowych ludzi xDD. Nie wierzę, że się z Tobą tak żarłam xD

 

#34 2015-09-14 18:13:20

Yasuki Fumiko

Gość

Re: Rum Room

W ogóle Radek, szanuję. Najlepszy gracz tej mafii. <3

 

#35 2015-09-14 18:14:34

Shiba Kei

Gość

Re: Rum Room

A ja powiedziałam Hehosowi przed rozgrywką, że chcę grać jak Aji. A potem dostałam rolę kapłana i mój plan nie wypalił xD stąd też ten avatar.

 

#36 2015-09-14 18:15:08

Yasuki Fumiko

Gość

Re: Rum Room

Szejk skończyłoby się gdybyś odpowiedziała na to a nie wymyślała nowe rzeczy, ale koniec. xDD I tak najlepsze XDDDDD Downy z nas. Bardzo. xD

 

#37 2015-09-14 18:16:45

Asahina Shizue

Gość

Re: Rum Room

Nie ma problemu, to w końcu mafia . Ja też miałam nawet jakieś podejrzenia, że może to Ty jesteś Fumiko, ale raczej stawiałam na to, że byłaś Asako xD

Do Nocte to tylko avek Nerki. xD

+1

Do Ajiego avatar pasował! Tylko dowódca, oczywiście pierwszy w hierarchii (niby nieustawiane)

 

#38 2015-09-14 18:18:34

Yasuki Fumiko

Gość

Re: Rum Room

Asahina Shizue napisał:

Nie ma problemu, to w końcu mafia .

<3


Do Ajiego avatar pasował! Tylko dowódca, oczywiście pierwszy w hierarchii (niby nieustawiane)

Niby... D

 

#39 2015-09-14 18:18:34

Mistrz Gry

Udasj Kahd

Re: Rum Room

Szejk napisał:

Do Ajiego avatar pasował! Tylko dowódca, oczywiście pierwszy w hierarchii (niby nieustawiane)

Wszystko losowałem ;)


2.09.2016 - Dzień w którym zatrzymało się forum ~ Yoshi

Offline

 

#40 2015-09-14 18:19:40

Asahina Shizue

Gość

Re: Rum Room

W ogóle Radek, szanuję. Najlepszy gracz tej mafii. <3

"Mam w dupie tę mafię" xDDDD

Nie no jeszcze Toperz to był godny przeciwnik (y) xD

 

#41 2015-09-14 18:22:12

Asahina Shizue

Gość

Re: Rum Room

A i jeszcze myślałam cały czas, że Hanako to Lulu >.>

 

#42 2015-09-14 18:23:19

Yasuki Fumiko

Gość

Re: Rum Room

Też tak myślałam z początku. Stachu taki kobiecy. xD

 

#43 2015-09-14 18:26:46

Asahina Shizue

Gość

Re: Rum Room

On grał kobiecej niż każda kobieta w tej edycji xDDD. Taki delikatny.

W sumie to była nas jedynie trójka no ale. xD
Ja to się nigdy zdecydować nie mogłam. A już wybór pomiędzy dwójką drugiego dnia, to po prostu najgorszy koszmar xD. Ja to nie umiem podejmować decyzji opartych na intuicji, a jak już podejmę to złą ;_;

Ostatnio edytowany przez Asahina Shizue (2015-09-14 18:27:42)

 

#44 2015-09-14 18:43:53

Shiba Kei

Gość

Re: Rum Room

A ja myślałam, że Hanako to Alex! ;_; Ale w poprzedniej mafii wszyscy posądzali mnie o bycie Alex, więc... chyba gramy zbyt podobnie. To chyba źle xD

 

#45 2015-09-14 18:58:37

Doji Ginko

Wielki Zasłużony

Re: Rum Room

No ludziska to była zacna gra, na prawdę. Trochę szkoda, że od razu postanowiłem grać otwarcie, ale stwierdziłem, że tak będzie lepiej. Chociaż pewnie i tak byście się skapowali z czasem jakbym grał bez ceregieli. Poza tym jakbym sie krył ze swoja grą, to moja postać byłaby drętwa i sztywna, a nie umiem grać po swojemu wcielając się w spokojnego gracza;/
--------
Co do ról jedynie Antka skapowałem, pomieszały mi sie Shake z Yoshi. Ale po tej waszej kłótni coś tam podejrzewałem. Yoshi w ogóle jaki pro player, 2 postacie ogarnęła heh. Z początku myślałem, że Yaga z Yoshi tak się żrą;p 
Kasuge mogłem skapować bo Epiemu weekendy nie pasuja nigdy, ze względu na mecze chyba;p
Nocte byś się wstydził, chciałeś mnie ubić? ;p
Shiba Lulu no nieźle na prawdę.
------
BTW. No Stachu na prawdę szacun, tak subtelnej gry dawno nie widziałem.
MVP zawodów to?...... Gruby zły gej, no po prostu dalej nie mogę z tego haiku Yoshi xD
----------
Co do numeracji to korupcja miała być z początku( oczywiście dla funy, pomysł był mój więc nie wińcie hehosa xD), ale potem uzgodniliśmy, że byłoby to nie fair i było losowanie. Czyli tak czy siak przeznaczeniem moim było mieć numer 1 jako sensor, no niestety przed tym nie ucieknę jak się okazuje xD Szkoda trochę, że te pojedynki tak słabo weszły w życie, w tedy byłoby jeszcze większe zamieszanie;p

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.poloniakepno.pun.pl www.studniowka2011.pun.pl www.narutowojna.pun.pl www.azschorzow.pun.pl www.pokemon-rage.pun.pl