Ogłoszenie


#31 2013-08-25 12:28:46

Anastasia

Gość

Re: Mafia XIII Zjazd rodzinny

Dlaczego tak słabo jest z aktywnością w tej mafii? T___T

Sick core napisał:

W każdej chwili może to być odebrane jako obrona kolegi zielonego. Więc czemu tak się za nim wstawiłaś wmawiając nam, że nie zalurkował?

Jak dla mnie to, że napisał później nie oznacza, że zalurkował. Ty pisałeś, że lurkuje nim napisał jakiegoś posta, ja odpowiadając na pytanie, po prostu napomknęłam, że mógł mieć jakieś plany pozamafijne (co też potwierdził post wcześniej). Naprawdę sądzisz, że napisanie tak oczywistego faktu to obrona zielonego kolegi?
BTW. Gdybym była zielona, starałabym się do mojego zielonego kolegi odzywać jak najmniej, prawie wcale, a jeśli już bym się odzywała to na pewno nie z, jak sam nazwałeś napisanie przeze mnie o możliwym powodzie jego "lurkowania", obroną, a raczej atakując go, celem uniknięcia powiązań.

Nico Calzone napisał:

Wszyscy, czy uważacie, że źli będą się kryć po kątach i odzywać neutralnie, pośrednio Czyli pół na pół, czy może obaj będą będą atakowali dosyć ostro. Pytam ponieważ mają tylko trzy wyjścia w grze więc muszą wybrać jedno z nich.

Trochę dziwne to pytanie, pomyślałam, że miastowy chce ogarnąć, jaką taktykę powinien z kolegą obrać, aby nie wydać się podejrzanym xD
Przy siedmiu graczach taktyka z dwoma atakującymi jest mało opłacalna z racji, że prawdopodobnie oboje zostaliby dość szybko sprawdzeni przez sensora, a potem zlinczowani. Z tego powodu skłaniałabym się do taktyki lurkowania lub pośredniej. Długotrwale lurkowanie po pewnym czasie powinno wydać się podejrzane, z tego powodu przyjęłabym raczej, że jeden zielony będzie lurkował, a drugi aktywnie uczestniczył w grze (tj. taktyka pośredni).
Nico Calzone, proszę, abyś również odpowiedział na zadane przez siebie pytanie.

Winnie, Flavio
Pobudka, gra już trwa, przydałaby się chociaż jako taka aktywność z Waszej strony. Proszę Was o wypisanie dwóch podejrzanych plus jakieś uzasadnienie do tego.

Capone Bege
Gdyby do linczu miało dojść w tym momencie, na kogo oddałabyś głos? Czy może raczej byś się wstrzymała?

Sick core, Sykstus
Kto w tym momencie jest dla Was najbardziej zielony, a kto najbardziej czerwony? Z kim tę najbardziej zieloną osobę widzielibyście w parze?

 

#32 2013-08-25 13:14:23

Capone Bege

Gość

Re: Mafia XIII Zjazd rodzinny

Gdyby do linczu miało dojść w tym momencie, na kogo oddałabyś głos? Czy może raczej byś się wstrzymała?

Na kogoś z grupy: Nico Calzone, Sykstus, Winnie, Flavio, Sick core. Przeklęte lurki, w ogóle nie starają się pomóc. A szczególnie Sykstus i Winnie odznaczają się w lurczeniu (Flavio trochę później wszedł do gry, ale jak się nie poprawi, to też wejdzie do grona ścisłych podejrzanych). Ten pierwszy tylko podał na początku rozkład sił i odpowiada na pytania (na ostatnie moje pytanie nadal nie odpowiedział), a Winnie już chyba zapomniał, że gra. Nie będę się szczypać i zagłosuję nawet od razu na Sykstusa. Polecam również innym rozważenie tego.

@Flavio, co sądzisz o pogrubionej przeze mnie dwójce?

 

#33 2013-08-25 13:36:23

Nico Calzone

Gość

Re: Mafia XIII Zjazd rodzinny

Trochę dziwne to pytanie, pomyślałam, że miastowy chce ogarnąć, jaką taktykę powinien z kolegą obrać, aby nie wydać się podejrzanym xD Przy siedmiu graczach taktyka z dwoma atakującymi jest mało opłacalna z racji, że prawdopodobnie oboje zostaliby dość szybko sprawdzeni przez sensora, a potem zlinczowani. Z tego powodu skłaniałabym się do taktyki lurkowania lub pośredniej. Długotrwale lurkowanie po pewnym czasie powinno wydać się podejrzane, z tego powodu przyjęłabym raczej, że jeden zielony będzie lurkował, a drugi aktywnie uczestniczył w grze (tj. taktyka pośredni). Nico Calzone, proszę, abyś również odpowiedział na zadane przez siebie pytanie.

Wiesz trochę kiepskim byłbym zielonym gdybym próbował omawiać taktykę z czerwonymi xD, albo byłbym dosyć głupi albo genialny~ Więc ją uważam podobnie, że w najlepszym wypadku jeden z nich lurkuje. Co oznacza, że mamy tylko kilku lurkowiczów do wyboru, ale lepiej znaleźć tego aktywniejszego, a lurka zostawić potem dla metody prób i błędów. Ktoś mówił, że możemy trafić w czerwonego zamiast zielonego, właśnie dlatego uważam, że trzeba znaleźć aktywniejszego i go z likwidować. Poza tym to raczej nie możliwe by w zielonych nie było lurka, na tym chyba czasem ta gra nawet polega xD

Jeśli w tej nocy zabijemy czerwonego, a zieloni udupią kolejnego w nocy to zostaje 3:2 potem nie możemy popełnić błędu, a nawet jak nie popełnimy to Prawdopodbnie nasza ilość zmniejszy się 2:1 i wtedy jest kłopot bo jeśli zostanie lurek i osoba aktywna, strach o lurka będzie problemem.

To był najgorszy scenariusz.
A teraz najlepszy:
Ubijamy w linczu zielonego, w nocy nawet jak trafią to zostaje nas 4:1 i jeśli trafi zaś notariusz i inteligentnie przekaże to nie wyjawiając swojej roli to będzie git, że tak się wyrażę.

 

#34 2013-08-25 18:48:13

Anastasia

Gość

Re: Mafia XIII Zjazd rodzinny

Nico Calzone napisał:

Więc ją uważam podobnie, że w najlepszym wypadku jeden z nich lurkuje. Co oznacza, że mamy tylko kilku lurkowiczów do wyboru, ale lepiej znaleźć tego aktywniejszego, a lurka zostawić potem dla metody prób i błędów. Ktoś mówił, że możemy trafić w czerwonego zamiast zielonego, właśnie dlatego uważam, że trzeba znaleźć aktywniejszego i go z likwidować. Poza tym to raczej nie możliwe by w zielonych nie było lurka, na tym chyba czasem ta gra nawet polega xD

Zupełnie nie rozumiem sensu podkreślonego zdania. "Możemy trafić naszego, a nie wroga z tego powodu zabijmy najaktywniejszego"?
Ja na razie nie proponuję dzielić ludzi na aktywnych i lurków i typować zielonego, bo należy do którejś z tych grup. To nie jest zbyt mądrym posunięciem, ponieważ na przykład obaj zieloni mogą lurkować, a my skupimy się na szukaniu zielonego w aktywnych. Źle na tym wyjdziemy, naprawdę (zresztą, gdy zabijemy aktywnego gracza, potem drugiego aktywnego zabije miasto, to drugiego dnia prawdopodobnie z racji lenistwa miastowych możemy zakończyć grę porażką). Proponuję po prostu szukać podejrzanego zachowania u każdego, bez względu na aktywność, wtedy powinno nam się udać wytropić zielonego.

Ja w tej chwili najchętniej oddałabym głos na Winnie. Napisała na razie chyba najmniej, jej post nie wniósł praktycznie nic, to tylko odpowiedź na pytania. Na razie się wstrzymam, ale Winnie, proszę Cię, jeśli jesteś czerwona, udowodnij mi to i weź się w garść. Zacznij grać.

 

#35 2013-08-25 22:18:20

Nico Calzone

Gość

Re: Mafia XIII Zjazd rodzinny

Mnie chodziło, po prostu o tego aktywniejszego z pary zielonej, wybacz, czasem piszę coś co wydaje mi się dosyć oczywiste. Następnym razem postaram się bardziej szczegółowo pisać.

 

#36 2013-08-26 00:13:39

Sick core

Gość

Re: Mafia XIII Zjazd rodzinny

Capone Bege napisał:

Sick, jakbyś miał podać jakiś argument za miastowością (czyli tą złą rolą) Anastasii, to jak by ten argument brzmiał?

Powiem Ci szczerze, że ciężko mi coś na nią znaleźć. Jest najaktywniejsza, oczywiście najaktywniejsza nie znaczy, że od razu czerwona, ale to działa w obie strony...także to żaden argument.
Ciśnie wieloma pytaniami, stara się obserwować daną sytuację. Widać, że szuka błędów u innych, a to się chwali. Ponieważ jeżeli jakiś znajdzie u kogoś i trafnie go wytknie, to w tedy taki delikwent musi się z tego jakoś wytłumaczyć. To zawsze da nam jakieś spojrzenie na takiego osobnika, no i na Anastazie.
Widać, że gra całkiem odważnie, jako czerwona wie, że nie ma nic do stracenia. No, ale widać też, że jest ogarnięta więc można założyć, że ta jej aktywność wcale nie musi być taka czerwona. Póki co nic na nią ciekawszego nie mam.

Anastazia napisał:

Naprawdę sądzisz, że napisanie tak oczywistego faktu to obrona zielonego kolegi?

Nie wiem do końca co o tym myśleć, nie zamierzam zbytnio przywiązywać teraz do tego wagi, ale biorę to pod uwagę.

Anastazia napisał:

BTW. Gdybym była zielona, starałabym się do mojego zielonego kolegi odzywać jak najmniej, prawie wcale, a jeśli już bym się odzywała to na pewno nie z, jak sam nazwałeś napisanie przeze mnie o możliwym powodzie jego "lurkowania", obroną, a raczej atakując go, celem uniknięcia powiązań.

Masz świadomość, że nikt nie musi Ci w to uwierzyć?
Przypuszczam, że będąc zieloną wmawiałbyś nam o tym jakbyś właśnie zagrała jako zielona.
Wiesz czemu tak myślę? Bo sam będąc zielonym tak bym zrobił. To bardzo typowe zagranie dla zielonego. Wmawianie nam jakby zagrał będąc tym złym. Wiadomo, że nikt w to nie uwierzy, więc po co o tym pisać? Tym się nie przekona ludzi do swojego dobrego koloru, a chyba w tych słowach taki właśnie był twój zamysł.

Anastazia napisał:

Sick core, Sykstus
Kto w tym momencie jest dla Was najbardziej zielony, a kto najbardziej czerwony? Z kim tę najbardziej zieloną osobę widzielibyście w parze?

Być może ty za to, że szarżujesz tak z tą aktywnością. Być może do Ciebie jako aktywnej zielonej robiącej sobie sprytnie płaszczyk czerwonej pasowałby lurek Winnie, który poza tym jednym postem i pytaniem o anonimowość nic więcej nie uczynił.

 

#37 2013-08-26 08:31:27

Mistrz Gry

Udasj Kahd

Re: Mafia XIII Zjazd rodzinny

Sykstus, Flavio, Winnie Jeżeli do najbliższej północy nie wrzucicie przynajmniej jednego posta każdy zostanie wam nadana nagroda w postaci żółtej kartki.


2.09.2016 - Dzień w którym zatrzymało się forum ~ Yoshi

Offline

 

#38 2013-08-26 10:52:27

Sykstus

Gość

Re: Mafia XIII Zjazd rodzinny

Capone chyba z dupy to pytanie wyciągnęłaś xD Jakby ktoś go oskarżał, to oczywiście, że bym go nie bronił,  bo od razu byłbym podejrzany. No chyba, że byłbym pewien co do jego czerwoności. A to raczej mało prawdopodobne, bym poznał w 100% jego kolor. Tak wiec, po co zadałaś mi to pytanie? Po co miałbym go bronić? Podejrzewasz mnie o współpracę z nim, czy szukasz kozła ofiarnego?
Na chwilę obecną, najbardziej czerwony jestem ja, bo co do swojego koloru, mam taką pewność, że dam sobie nawet rękę uciąć. Zieloni jesteście wszyscy. Póki co, napisaliśmy tylko 3 strony (niecałe!) a i tak nic ciekawego nie wymyśliliśmy, więc pierwszy lincz, to będzie strzał w ciemno. Nie oszukujmy się, z taką aktywnością, to niewiele zdziałamy (tak, wiem, sam jestem lurkiem a upominam wszystkich, taka gra ~)

#yolo

Łał, Capone zagłosowałaś, bo podałem rozkład sił, soł macz mafijnie xD

 

#39 2013-08-26 13:50:36

Capone Bege

Gość

Re: Mafia XIII Zjazd rodzinny

Sykstus napisał:

Łał, Capone zagłosowałaś, bo podałem rozkład sił, soł macz mafijnie xD

Tylko rozkład sił. Nic więcej...

Sykstus napisał:

Capone chyba z dupy to pytanie wyciągnęłaś xD Jakby ktoś go oskarżał, to oczywiście, że bym go nie bronił,  bo od razu byłbym podejrzany. No chyba, że byłbym pewien co do jego czerwoności. A to raczej mało prawdopodobne, bym poznał w 100% jego kolor. Tak wiec, po co zadałaś mi to pytanie? Po co miałbym go bronić? Podejrzewasz mnie o współpracę z nim, czy szukasz kozła ofiarnego?

Cóż, chodziło mi głównie o to, byś odpowiedział, a nie o to, jakbyś go bronił. Mogłeś to pytanie zrozumieć jako "czy widzisz coś w jego grze, co mogłoby przekonać cię do jego niewinności", bo to by na jedno wychodziło, ale zdecydowałeś się uciąć odpowiedź w taki sposób. Zamiast przyjrzeć się wnikliwie grze postanowiłeś walnąć byle jaką odpowiedź i pójść sobie, nie robiąc nic więcej. Jakbyś się nie starał...


Póki co, napisaliśmy tylko 3 strony (niecałe!) a i tak nic ciekawego nie wymyśliliśmy, więc pierwszy lincz, to będzie strzał w ciemno.

A właśnie, w obecnej sytuacji w żaden logiczny sposób nie idzie wytypować miasta. Uznaje ktoś, że zrezygnowanie z linczu pierwszego dnia będzie korzystne dla mafii?

 

#40 2013-08-26 14:09:05

Sykstus

Gość

Re: Mafia XIII Zjazd rodzinny

Capone, gdybyś sama wniosła coś korzystnego do tej gry, to bym zrozumiał, że się czepiasz. Ale wiem ze to taka gra i chodzi o to żeby innych zmieszać z błotem no i jest ze wszyskich mało aktywnym graczy wybrałas mnie. Ty na prawde szukasz kozła ofiarnego...  Brak linczy moze być i korzystny, ale też nie pomoże... jeśli teraz w linczu zginie czerwony to przy moim rozkładzie sił który podałem na poczatku zostanie 4 czerwonych. Jeśli nocny kil, będzie udany  to zostanie nas 3. Czyli już dupa, przegralismy,. Więc mozna powiedziec że brak linczu da nam jakieś kożyści. ale jeśłi nie dojdzie do linczu a nocny kill sie powiedzie ,to bedziemy wiedzieć, kto w miescie nie byłłxdd Jeśli zlinczujemy mafioza, a nocny kill nie dojdzie do skutku to da nam to jakies informacje jak kazdy lincz z resztą.. Ja bym jednak był za linczem. dla tego teraz oddam głos na ciebie Capciu ;d

 

#41 2013-08-26 15:41:07

Anastasia

Gość

Re: Mafia XIII Zjazd rodzinny

Sick core napisał:

Przypuszczam, że będąc zieloną wmawiałbyś nam o tym jakbyś właśnie zagrała jako zielona.
Wiesz czemu tak myślę? Bo sam będąc zielonym tak bym zrobił. To bardzo typowe zagranie dla zielonego. Wmawianie nam jakby zagrał będąc tym złym. Wiadomo, że nikt w to nie uwierzy, więc po co o tym pisać? Tym się nie przekona ludzi do swojego dobrego koloru, a chyba w tych słowach taki właśnie był twój zamysł.

Właściwie będąc zielonym też bym tak napisała. Albo podobnie xD
Może faktycznie nie przekonam tym ludzi do mojej czerwieni, jednak napisanie swoich spostrzeżeń nie powinno być czymś złym. Zwłaszcza, że nie powinno zaszkodzić czerwonym.

Sick core napisał:

Anastazia napisał:

Sick core, Sykstus
Kto w tym momencie jest dla Was najbardziej zielony, a kto najbardziej czerwony? Z kim tę najbardziej zieloną osobę widzielibyście w parze?

Być może ty za to, że szarżujesz tak z tą aktywnością. Być może do Ciebie jako aktywnej zielonej robiącej sobie sprytnie płaszczyk czerwonej pasowałby lurek Winnie, który poza tym jednym postem i pytaniem o anonimowość nic więcej nie uczynił.

Czekaj, bo nie wiem, na którą część mojego pytanie odpowiedziałeś, wspominając o mnie. Jestem dla Ciebie najbardziej czerwona czy zielona? Jeśli zielona to dlaczego? Bo jestem aktywna? Bo staram się pomóc miastu?

Sykstus napisał:

Na chwilę obecną, najbardziej czerwony jestem ja, bo co do swojego koloru, mam taką pewność, że dam sobie nawet rękę uciąć. Zieloni jesteście wszyscy. Póki co, napisaliśmy tylko 3 strony (niecałe!) a i tak nic ciekawego nie wymyśliliśmy, więc pierwszy lincz, to będzie strzał w ciemno. Nie oszukujmy się, z taką aktywnością, to niewiele zdziałamy (tak, wiem, sam jestem lurkiem a upominam wszystkich, taka gra ~)

Nie mów, że taka gra. Owszem, mamy tu hipokryzję. Ale kurde, denerwuje mnie, że nawołujesz innych do aktywności, samemu tak bardzo lurkując. Zacznij od siebie, a wówczas może i inni wezmą się w garść. Jeśli jesteś czerwony, powinieneś być aktywny, zmuszając tym zielonych do aktywności i ewentualnego wsypania się.
Co do samej odpowiedzi na moje pytanie, muszę stwierdzić, ze jest bardzo wymijająca. Dlaczego? Jeśli jesteś czerwony powinieneś podzielić się swoim zdaniem, może akurat udałoby się nam zlinczować dzięki temu zielonego. I po Twojej ewentualnej śmierci mielibyśmy pewność, że Twoja odpowiedź była szczera, na pewno wyrażenie zdania na ten temat nikomu by nie zaszkodziło (chyba że Twojemu zielonemu koledze ~).

Capone Bege napisał:

Cóż, chodziło mi głównie o to, byś odpowiedział, a nie o to, jakbyś go bronił. Mogłeś to pytanie zrozumieć jako "czy widzisz coś w jego grze, co mogłoby przekonać cię do jego niewinności", bo to by na jedno wychodziło, ale zdecydowałeś się uciąć odpowiedź w taki sposób. Zamiast przyjrzeć się wnikliwie grze postanowiłeś walnąć byle jaką odpowiedź i pójść sobie, nie robiąc nic więcej. Jakbyś się nie starał...

Sykstus odpowiedział na Twoje pytanie strasznie wymijająco. Może faktycznie nie zrozumiał intencji, jakie miałaś, zadając pytanie, nie będę w to teraz wnikać, ale odpowiadając mnie (cytat jest nieco wyżej w tym poście) również odpowiedział tak, jakby chciał odpowiedzieć tylko po to, żeby było, żeby mu się nie dostało za to, że nie udzielił odpowiedzi w ogóle, a nie w celu pomocy nam.

Capone Bege napisał:

A właśnie, w obecnej sytuacji w żaden logiczny sposób nie idzie wytypować miasta. Uznaje ktoś, że zrezygnowanie z linczu pierwszego dnia będzie korzystne dla mafii?

Myślę, że do linczu dojść powinno. Jeśli sobie teraz odpuścimy lincz, a miasto nocą zabije kogoś z nas, to delikatnie mówiąc, będziemy jutro w nieciekawej sytuacji.
Proponuję każdemu, aby wypisał osoby, na które jest gotów zagłosować - będziemy mieć jaśniejszą sytuację i łatwiej będzie wybrać ofiarę do linczu.

Ja osobiście chciałabym zagłosować na Winnie, ale póki co się wstrzymam. Sykstus nieco mi zielenieje wymijającymi odpowiedziami oraz OMGUSem w stronę Capone Bege (która, przynajmniej moim zdaniem, póki co jest jedną z niewielu osób, które coś wnoszą i mają raczej czerwone intencje - tym bardziej wydaje mi się podejrzany). Jeśli Winnie nic nie napisze prawdopodobnie oddam głos na nią. Jej lurkowanie (podobnie jak i Flavio, ale on kogoś tam się uczepił, coś się bronił, więc wygląda mi od niej ciut czerwieniej) wyraźnie przekracza jakieś granice. Jeśli natomiast napisze coś, co coś wniesie, prawdopodobnie oddam głos na Sykstusa lub, w zależności co i czy coś w ogóle napisze, na Flavio.
Pozostali nie zrobili póki co nic, przez co mogliby mi wydać się tak zieloni jak osoby powyżej. Na razie nie zamierzam oddawać na nich głosu.
I jak tak patrzę na moich podejrzanych to wydaje mi się, że miasto w tej edycji faktycznie siedzi w lurkach. Jeśli jesteście czerwoni, proszę Was, weźcie się w garść, zacznijcie grać!

 

#42 2013-08-26 16:22:12

Winnie

Gość

Re: Mafia XIII Zjazd rodzinny

Wielki come back jak Jay- z.! Nieoczekiwane melo... Z resztą, nie mam zamiaru się tłumaczyć. Nie było mnie i tyle :P

Czuję swąd hipokryzji w powietrzu... Ta, to na pewno ona.
Gdzie się podziało wasze zdanie na temat "Nie zagłosuję na lurka. To stracony głos. Póki nie zrobi nic podejrzanego..." itp. itd?
Nic tu się nie dzieje odkąd ostatnim razem dane mi było zobaczyć te forum. Teraz powiecie, że to moja wina bo lurkuję...
Sykstus
Dlaczego zadałem takie pytanie? By mieć pojęcie o tym co ta anonimowość wam daje. Czy jesteście "starymi wyjadaczami" i nie chcecie być postrzegani przez pryzmat poprzednich gier. Czy też "total świeżak", który nie chce by patrzono na niego z góry. Ot cała filozofia
Anastasia
Moje dwa typy? Niech pomyślę kto tu się najbardziej wychyla... Twoje podejście "szkoda głosu na lurka" i wymienienie najbardziej lurkujących jako najbardziej zielonych (tzn. napisałaś że byłabyś w stanie oddać na nich głos, czyli sugerujesz, że chcesz się pod kogoś podłączyć? ) nieco zalatuje mi wahaniem nastroju albo wcześniej wspomnianą hipokryzją. Druga rzecz, bronisz Capone za głos z czterech liter a negujesz Sykstusa za OMGUS? Serio bardzo logiczne

Do zobaczenia wieczorkiem

 

#43 2013-08-26 16:25:44

Sick core

Gość

Re: Mafia XIII Zjazd rodzinny

Capone Bege napisał:

A właśnie, w obecnej sytuacji w żaden logiczny sposób nie idzie wytypować miasta. Uznaje ktoś, że zrezygnowanie z linczu pierwszego dnia będzie korzystne dla mafii?

Bardzo dobre pytanie. Moim zdaniem brak linczu nie będzie sprzyjał korzystnie dla dwójki miastowych. Dlaczego? Ponieważ ta dwójka spokojnie może zaryzykować i próbować ubić kogokolwiek z nas za dnia, w nocy ubiją czerwonego i mają prawdopodobnie 2-óch do przodu. Jeżeli do linczu nie dojdzie to mają tylko 1 do przodu, na dodatek nie jest to takie pewne. Jest bloker i kapłan, spora szansa, że uda się nam wybrnąć.

Tylko, że brak linczu działa nam na minus, ponieważ nie mamy żadnej informacji co do zabójstwa i dalej stoimy w miejscu.
Nie ukrywajmy, pierwszego dnia nic nie wiemy, strzelamy absolutnie w ciemno. Lepiej próbować ubijać i bronić się w nocy, niż stać bezczynnie.

Ja nie mam żadnego typu, nie zamierzam owijać w bawełnę. Nie wiem jeszcze na kogo oddać głos.

Anastazia napisał:

Czekaj, bo nie wiem, na którą część mojego pytanie odpowiedziałeś, wspominając o mnie. Jestem dla Ciebie najbardziej czerwona czy zielona? Jeśli zielona to dlaczego? Bo jestem aktywna? Bo staram się pomóc miastu?

Spokojnie, jeszcze Cię o nic nie oskarżam. Jedynie dają taką możliwość, że jeden z miastowych może być nadzwyczaj aktywny w swoich działaniach, nie musi, ale może. Zareagowałaś troszkę jak poparzona, a ja wcale Ci tego nie zarzuciłem tylko dałem taką możliwość.
Jeżeli jesteś czerwona to nie masz powodów do zmartwień. Tym bardziej, że nic Ci bezpośrednio nie zarzuciłem.
No chyba, że jednak coś przed nami ukrywasz, to w tedy taka twoja obronna reakcja miałaby sens.

Ostatnio edytowany przez Sick core (2013-08-26 16:27:36)

 

#44 2013-08-26 20:10:41

Capone Bege

Gość

Re: Mafia XIII Zjazd rodzinny

Sykstus napisał:

Ja bym jednak był za linczem. dla tego teraz oddam głos na ciebie Capciu ;d

Oddajesz głos właśnie na mnie, bo jesteś za linczem? Czyli nie obchodzi Cię, na kim ten lincz będzie? Żadnego powodu głosowania na mnie nie podałeś, więc tak to można zrozumieć. Chyba że tym powodem dla Ciebie jest to, że ze "wszystkich" (z dwóch osób, które sobie wydzieliłam jako największe lurki) zagłosowałam na Ciebie?

Winnie napisał:

Czuję swąd hipokryzji w powietrzu... Ta, to na pewno ona.
Gdzie się podziało wasze zdanie na temat "Nie zagłosuję na lurka. To stracony głos. Póki nie zrobi nic podejrzanego..." itp. itd?
Nic tu się nie dzieje odkąd ostatnim razem dane mi było zobaczyć te forum. Teraz powiecie, że to moja wina bo lurkuję...

Komu tu zarzucasz hipokryzję? Konkrety proszę :P
Ofc, że to Twoja wina.

Anastasia napisał:

Ja osobiście chciałabym zagłosować na Winnie, ale póki co się wstrzymam. Sykstus nieco mi zielenieje wymijającymi odpowiedziami oraz OMGUSem w stronę Capone Bege (która, przynajmniej moim zdaniem, póki co jest jedną z niewielu osób, które coś wnoszą i mają raczej czerwone intencje - tym bardziej wydaje mi się podejrzany). Jeśli Winnie nic nie napisze prawdopodobnie oddam głos na nią. Jej lurkowanie (podobnie jak i Flavio, ale on kogoś tam się uczepił, coś się bronił, więc wygląda mi od niej ciut czerwieniej) wyraźnie przekracza jakieś granice. Jeśli natomiast napisze coś, co coś wniesie, prawdopodobnie oddam głos na Sykstusa lub, w zależności co i czy coś w ogóle napisze, na Flavio.

Zastanawiam się nad tym fragmentem. Jeśli Anastasia ulokuje głos na którejś z osób, o których tutaj wspomniała, to nikomu się to nie wyda dziwne, a zieloni chcieliby mieć na pewno taki luksus. Ale to grupa, która dla poczciwych czerwonych siłą rzeczy mieści się w kręgu podejrzanych, więc nie da się na to narzekać. Poza tym nie podoba mi się, że podejrzenia do Sykstusa Anastasia opiera na tym, że on atakuje wg niej wielce prawdopodobnie czerwoną osobę [mnie]. Zamiast przyjrzeć się mnie, woli powielić wątpliwości do czystych intencji Sykstusa.
Ale to w sumie nic takiego...

Winnie, wspomniałeś kilkoma słowami o Anastasii, a o mnie nie będę pytać, więc spójrzmy na resztę i załóżmy taki podział graczy: Sick i Nico, oraz druga grupa w składzie Flavio i Sykstus. Wydaje Ci się prawdopodobne, że zieloni grają podobnie do siebie czy raczej starają się unikać tego samego stylu? Jeśli to ta pierwsza opcja, to w której z tych dwóch grup upatrywałbyś się zielonych?

 

#45 2013-08-26 22:14:49

Winnie

Gość

Re: Mafia XIII Zjazd rodzinny

Capone Bege
Myślę iż głupotą ze strony zielonych byłoby granie w ten sam sposób. Przyjmując scenariusz, gdzie jedno z nich pada to automatycznie osoba grająca tym samym stylem idzie pod lupę. Z drugiej zaś strony sami podaliście im najlepsze rozwiązanie. Czyli lurkowanie, wiele osób twierdzi, że głos na lurka jest zbyt dużym ryzykiem, więc siłą rzeczy zaczniemy doszukiwać się podejrzeń u osób aktywnych... Paranoja.
Kolejna rzecz to taka, że mimo, iż nie wykluczam żadnej z podanych grup bardziej prawdopodobną wersją grypy zielonej jesteś Ty x Anastasia.
Dlaczego? Otóż:
1. Twój głos z miejsca gdzie nie sięga zwykłe ludzkie oko na Sykstusa.
2. Obrona i poparcie Anastasii dla Twojego posunięcia. Przypadek?
3. Atak Anastasi na Sykstusa za OMGUS (lepsze uzasadnienie niż żadne)
4. Twoja reakcja na jej poczynania, a dokładniej zwrócenie jej uwagi na siebie (po co? Chyba, że wiesz, że ona nic konkretnego na Ciebie nie znajdzie bo jesteście funfelami z jednej drużyny). Jednocześnie chcesz zatrzeć jakiekolwiek powiązania aby w razie wypadku nikt was ze sobą nie skojarzył.

Tak to mniej więcej dla mnie wygląda

Pa dziubaski, do jutra :***

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lgkm380.pun.pl www.woso.pun.pl www.garyoldmania.pun.pl www.managerzuzlowy2010.pun.pl www.ekipapowalentynkowa.pun.pl